Novinky

Nový showroom GREE

Otevřeli jsme nový showroom v Brně – přijďte se seznámit se sortimentem předního světového výrobce vzduchotechniky a klimatizací GREE…

1.6.2020 Více
Nový showroom GREE
VIDEO: Klimatizace G-TECH

Nástěnná klimatizace G-TECH překvapí svou snadnou údržbou. Všechny díly ventilace jsou odnímatelné a omyvatelné.

6.5.2020 Více
VIDEO: Klimatizace G-TECH
Právě naskladňujeme
24.4.2020 Více
Právě naskladňujeme

Kontaktujte nás

Ať už máte zájem o koupi klimatizace, potřebujete technickou podporu či náhradní díl, nebo chcete portfolio vašeho podnikání obohatit o vysoce kvalitní produkty GREE, neváhejte nás kontaktovat. Na váš dotaz budeme reagovat v tom nejkratším možném čase.

+420 532 197 950

Spolupracujte s jedničkou na trhu v oblasti klimatizací. GREE = ideální klima pro každého.

Jsme GREE Czech & Slovak s.r.o., výhradní distributor klimatizační a tepelné techniky GREE pro Českou republiku a Slovensko.

Značka klimatizací GREE patří mezi největší světové výrobce klimatizační a tepelné techniky a její produkty se vyznačují vysokou mírou spolehlivosti a technické vyspělosti, zároveň jsou však velmi šetrné k přírodě. Do portfolia GREE se řadí rezidenční jednotky pro byty a rodinné domy, systémy pro lehkou komerci i kanceláře, ale také GMV celky s unikátní strukturou pro ty nejnáročnější provozy.

Naším cílem je vytvářet partnerství založené na individuálním přístupu, flexibilitě a profesionalitě. Smyslem spolupráce rozumíme efektivní poradenství v rané fázi projektu, dodávku v termínech při realizaci a zajištění kvalitního záručního i pozáručního servisu po celou dobu životnosti produktů a klimatizací GREE. Ideální klima pro každého.

Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou nebo dotazem.