Reference

Ministerstvo vnitra

Administrativní budova Ministerstva vnitra

Místo: Praha, Česká republika

Rok: 12/2021

Více
Nemocnice Hodonín

Provozní pavilon Nemocnice TGM Hodonín

Místo: Hodonín, Česká republika

Rok: 11/2021

Více
Prodejna potravin Praha

Prodejna potravin Praha

Místo: Praha, Česká republika

Rok: 10/2021

Více

Kontaktujte nás

Ať už máte zájem o koupi klimatizace, potřebujete technickou podporu či náhradní díl, nebo chcete portfolio vašeho podnikání obohatit o vysoce kvalitní produkty GREE, neváhejte nás kontaktovat. Na váš dotaz budeme reagovat v tom nejkratším možném čase.

+420 532 197 950

Spolupracujte s jedničkou na trhu v oblasti klimatizací. GREE = ideální klima pro každého.

Jsme GREE Czech & Slovak s.r.o., výhradní distributor klimatizační a tepelné techniky GREE pro Českou republiku a Slovensko.

Značka klimatizací GREE patří mezi největší světové výrobce klimatizační a tepelné techniky a její produkty se vyznačují vysokou mírou spolehlivosti a technické vyspělosti, zároveň jsou však velmi šetrné k přírodě. Do portfolia GREE se řadí rezidenční jednotky pro byty a rodinné domy, systémy pro lehkou komerci i kanceláře, ale také GMV celky s unikátní strukturou pro ty nejnáročnější provozy.

Naším cílem je vytvářet partnerství založené na individuálním přístupu, flexibilitě a profesionalitě. Smyslem spolupráce rozumíme efektivní poradenství v rané fázi projektu, dodávku v termínech při realizaci a zajištění kvalitního záručního i pozáručního servisu po celou dobu životnosti produktů a klimatizací GREE. Ideální klima pro každého.

Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou nebo dotazem.

Klimatizace do bytu i domu jsou v dnešní době běžným standardem. Díky technologickému pokroku disponují současné klimatizace tichým provozem i výrazně nižší spotřebou než modely z předchozích let. Zároveň také došlo ke zmenšení klimatizačních jednotek a inovaci jejich designu. Klimatizace do domu tak nemusí být nutně pouze užitečným pomocníkem, ale i stylovým doplňkem domácnosti.

Mezi hlavní výhody klimatizace do bytu i klimatizace do domu patří samozřejmě ochlazení obytného prostoru, a tedy vytvoření ideálního klima pro každého. A zatímco v letě příjemně chladí, v zimě může naopak zahřát. Klimatizace tedy můžete bez obav používat po celý rok.

Kromě zařízení do domů a bytů nabízíme také průmyslové klimatizace, které svou službu poskytnou v kancelářských nebo průmyslových prostorách. Tyto klimatizace jsou určené především pro prostor s náročnými provozními podmínkami, s důrazem na jejich maximální životnost a výkon. Průmyslové klimatizace můžete použít například ve strojírenském, farmaceutickém, chemickém, potravinářském i energetickém průmyslu do průmyslových objektů, hal či kanceláří.

V nabídce společnosti GREE Czech & Slovak s.r.o. najdete vysoce kvalitní klimatizace do domu, klimatizace do bytu i průmyslové klimatizace. Věříme, že naše produkty budou spolehlivými společníky jak pro váš domov, tak pro pracovní prostředí.

V našem portfoliu si můžete vybrat jak designové klimatizace do domu, tak vysoce kvalitní a finančně dostupné klimatizace do bytu. U průmyslových klimatizací si pak můžete být jisti jejich maximální životností a výkonem, který zvládne i ty nejnáročnější podmínky.

Věříme, že si v naší nabídce vybere opravdu každý, včetně těch nejnáročnějších zákazníků, kteří si potrpí na špičkovou kvalitu. Dopřejte si i vy doma své ideální klima – jak v létě, tak v zimě. To vše s klimatizacemi GREE.