Reference

Hala Bělá pod Bezdězem - realizace vytápění a chlazení

Hala Bělá pod Bezdězem

Místo: Bělá pod Bezdězem, Česká republika

Rok: 09/2021

Více
Byt Praha-Karlín

Byt Praha-Karlín

Místo: Praha-Karlín, Česká republika

Rok: 08/2021

Více
Společenské centrum Sýpka Brno

Společenské centrum Sýpka

Místo: Brno, Česká republika

Rok: 01/2021

Více

Kontaktujte nás

Ať už máte zájem o koupi klimatizace, potřebujete technickou podporu či náhradní díl, nebo chcete portfolio vašeho podnikání obohatit o vysoce kvalitní produkty GREE, neváhejte nás kontaktovat. Na váš dotaz budeme reagovat v tom nejkratším možném čase.

+420 532 197 950

Spolupracujte s jedničkou na trhu v oblasti klimatizací. GREE = ideální klima pro každého.

Jsme GREE Czech & Slovak s.r.o., výhradní distributor klimatizační a tepelné techniky GREE pro Českou republiku a Slovensko.

Značka klimatizací GREE patří mezi největší světové výrobce klimatizační a tepelné techniky a její produkty se vyznačují vysokou mírou spolehlivosti a technické vyspělosti, zároveň jsou však velmi šetrné k přírodě. Do portfolia GREE se řadí rezidenční jednotky pro byty a rodinné domy, systémy pro lehkou komerci i kanceláře, ale také GMV celky s unikátní strukturou pro ty nejnáročnější provozy.

Naším cílem je vytvářet partnerství založené na individuálním přístupu, flexibilitě a profesionalitě. Smyslem spolupráce rozumíme efektivní poradenství v rané fázi projektu, dodávku v termínech při realizaci a zajištění kvalitního záručního i pozáručního servisu po celou dobu životnosti produktů a klimatizací GREE. Ideální klima pro každého.

Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou nebo dotazem.