Technologie

FUNKCE HEALTH (ZDRAVÍ) / COLD PLASMA TECHNOLOGIE

Vybrané modely klimatizací GREE jsou vybaveny funkcí HEALTH (ZDRAVÍ). Tuto velmi užitečnou funkci zajišťuje Cold Plasma generátor, který je integrován do vnitřní jednotky splitové klimatizace. U většiny modelů je funkce HEALTH (ZDRAVÍ) aktivována automaticky společně s během ventilátoru vnitřní jednotky. Kombinace integrovaného Cold Plasma generátoru a vzduchových filtrů klimatizace zajistí významnou inaktivaci vzdušných patogenů.

Vnitřní jednotka klimatizace v průběhu provozu nasává vzduch z místnosti, který může obsahovat prach nebo polétavé částice včetně bakterií. Ve stejný okamžik je do nejužšího místa kudy jednotkou vzduch prochází Cold Plasma generátorem emitováno miliony negativních iontů, které se doslova přilepí na tyto částice a bakterie. Negativní ionty způsobí, že jsou částice a bakterie příliš těžké na to, aby dále zůstaly ve vzduchu a jsou zachyceny vzduchovým filtrem. Již po 2-hodinách provozu je díky COLD PLASMA technologii vzduch v místnosti čistější, svěžejší a má významně redukované množství bakterií.

Chraňte svou rodinu pomocí COLD PLASMA technologie! Snížíte tak pravděpodobnost onemocnění chřipkou či jinými nemocemi způsobenými bakteriemi přenášenými vzduchem. Snižování alergenů v takto čištěném vzduchu navíc příznivě působí na alergiky.